Close

چرا زی‌نو؟

در اینجا با تعدادی از نقاط قوت زی‌نو آشنا می‌شوید.

مربی حرفه‌ای

پدرام طالبی‌طاهر، طراح و مربی مجموعه کارگاه‌های زی‌نو هستند و تجربه سال‌ها منتورینگ و کوچینگ فردی و گروهی دارند. ایشان عضو رسمی فدراسیون بین‌المللی کوچینگ می‌باشند و بیش از ۱۵ سال است که کار و زندگی خود را بر تحقیق در زمینه تحول ممکن طبیعی انسان و تحول و راهبری سازمانی متمرکز کرده‌اند. تلفیق صحیح و یکپارچه‌سازی ادبیات غنی و سرشار شرق با خروجی‌های علمی و دانشگاهی به‌روز غرب، از دستاوردهای ایشان با نیت تدوین یک فلسفه و مسیر تحولی-راهبری کارا و فراگیر است.

متودولوژی کارآمد

زی‌نو فلسفه‌ای هستی‌شناسانه-پدیدارشناسانه برای کار و زندگی است؛ این فلسفه در ساده‌ترین شکل به این معنا است که در مسیر کشف آنچه که هستیم، به آنچه که در عمل پدید می‌آید اصالت می‌دهیم. زی‌نو به دنبال آن است که مفاهیم از طریق تجربه مستقیم و اول شخص به شما منتقل شوند؛ این تنها راهی‌ست که نوع بودن شما متحول می‌گردد و دسترسی‌تان به خودتان افزایش می‌یابد. تمامی کارگاه‌های زی‌نو طوری طراحی شده‌اند که شما در جریان زندگی، مفاهیم را تجربه کنید.

روش تدریس تحولی

پدرام طالبی‌طاهر برای انتقال مفاهیم، از روش تدریس تحولی بهره می‌برد که در آن انتقال دانش در کنار تجربه قرار می‌گیرد؛ یعنی در طی کارگاه در این حال که دانش لازم به شما منتقل می‌شود، بستری فراهم می‌گردد که در آن می‌توانید دانش منتقل شده را شخصا تجربه کنید. بنابراین، برخلاف سایر روش‌های متداول آموزشی، نه تنها برداشت شما محدود به درک ذهنیتان از مفاهیم نمی‌شود، بلکه با یادگیری و کشف تمایز مفاهیم از طریق تجربه دست اول، دسترسی شما به آنها مداوم خواهد بود.

پشتوانه علمی و تجربی

مفاهیمی که در زی‌نو روی آنها کار می‌شود، برگرفته از معتبرترین مفاهیم راهبری و تحولی موجود در دنیا هستند که توسط پدرام طالبی‌طاهر و تینا ملکی در طول سال‌های طولانی و دوره‌های آموزشی و تمرینی ایرانی و بین‌المللی متعدد جمع آوری، ترجمه و تمرین شده‌اند و در نهایت خلاصه کاربردی‌ترین آنها به شکل فعلی درآمده است. کارگاه‌های زی‌نو بارها و بارها برگزار شده‌اند و زی‌نو به مثابه یک سازمان یادگیرنده، تجربه اجراهای متعدد کارگاه‌ها را مایه‌ بهبود مدام آنها نموده است.

تیم اجرایی توانا

کارگاه‌های زی‌نو با مربی‌گری پدرام طالبی‌طاهر و با حمایت تیمی برگزار می‌شود که همگی آنها بسیار توانمند هستند و قبل از پذیرش مسوولیت، ‌مسیر تحولی زی‌نو را پیموده‌‌اند و اثرات آن را به صورت ملموس تجربه کرده‌اند؛ بنابراین کاری را انجام می‌دهند که با خواست درونی آنها همسو است و پیوسته تلاش می‌کنند مسوولیت خود را متعهدانه به انجام برسانند. بسته به نوع کارگاه یا همایش و تعداد شرکت‌کنندگان، هرکدام از اعضای تیم اجرایی مسوولیت مشخصی برای کارکرد موثرتر دوره برای شما به عهده‌ دارند.

سامانه آموزش مدرن

در سامانه آموزش زی‌نو که به خردگاه مشهور است، با هدف دسترسی به منابع از کارآمدترین ابزارها استفاده شده است. این سامانه علاوه بر این که محتوای آموزشی لازم، تمرینات و تست‌هایی که طی سال‌های متمادی تهیه شده‌اند را در خود دارد، امکان ارتباط با سایر خردجویان و اعضای تیم اجرایی را فراهم می‌کند. به این ترتیب شما، هم به محتوای آموزشی دوره خود دسترسی دارید، هم از حمایت تیم برخوردارید؛ تقویم جلسات نیز برای برنامه‌ریزی در اختیار شماست.

سال‌ها تجربه موفق

پدرام طالبی‌طاهر تجربه موفقی از برگزاری کارگاه‌های مختلف برای بیش از ۲۵۰۰ نفر را در طی سال‌های اخیر داشته است. گزارش‌های متعددی مبتنی بر بازخوردهای شرکت‌کنندگان وجود دارد که حاکی از نمود عینی و پایدار آموزه‌ها در کاروکسب و زندگی واقعی آنهاست. شنیدن تجربه‌های ایشان از راهبری موقعیت‌های مختلف و تاثیرگذاری‌شان بر محیط، مایه دلگرمی ماست؛ دلگرمی و اطمینان از انطباق مفاهیم با چالش‌های واقعی، از کارآمدی روش تدریس و از نهادینه‌شدن مفاهیم.‌

نشان راهبری زی‌نو

خردجویان علاقه‌مند می‌توانند از طریق کارگاه گواهی‌نامه و نشان، برای دریافت نشان فیزیکی راهبری زی‌نو اقدام نمایند؛ با آن‌ها تا احراز صلاحیت‌های راهبری مدنظر زی‌نو همراهی می‌گردد. این نشان یادآور تلاش مجدانه و توانایی آنها برای اتخاذ جایگاه عاملیت در موقعیت‌های سخت یا آسان زندگی آنها است. گزارشات دارندگان نشان حاکی از آن است که وجود نشان، توانایی حضور راهبرانه، قدرتمند و اثربخش آنها را در مقاطع سخت زندگی و چالش‌های کاری، به ارمغان آورده است.

گواهی‌نامه پایان دوره

تمامی کارگاه‌ها و همایش‌های زی‌نو با همکاری و تحت نظارت مرکز آموزش زیستا برگزار می‌گردند و از این رو امکان صدور گواهی‌نامه پایان دوره معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت را دارند. زیستا در واقع خواهر زی‌نو محسوب می‌گردد؛ موسس زیستا، دکتر ناهید روزبهانی از سال‌ها پیش جزو همکاران موثر زی‌نو بوده و هستند و در برخی از جلسات دوره به عنوان ناظر حضور دارند. تمامی خردجویان علاقه‌مند می‌توانند از طریق کارگاه مربوطه، برای دریافت گواهی‌نامه پایان دوره زی‌نو اقدام نمایند.

ما با تعهدی فراتر از خود، خدمتی با اصالت را در تمامیت انجام می‌دهیم؛ برکت با عاملیت ما، خود از راه می‌رسد.