Close

Slider Title

Short Excerpt

چرا زی‌نو؟

در اینجا با تعدادی از نقاط قوت زی‌نو آشنا می‌شوید.

متودولوژی کارآمد

متدولوژی و فلسفه موسسه زی‌نو، هستی‌شناسانه-پدیدارشناسانه است؛ این فلسفه در ساده‌ترین شکل به این معنا است که در مسیر کشف آنچه که هستیم، به آنچه که در عمل پدید می‌آید اصالت می‌دهیم. زی‌نو به دنبال آن است که مفاهیم از طریق تجربه مستقیم و اول شخص به شما منتقل شوند؛ این تنها راهی‌ست که بودن شما آگاهانه تغییر می‌کند و دسترسی‌ شما به خودتان افزایش می‌یابد. از این رو کارگاه‌ها طوری طراحی شده‌اند که شما درست در جریان زندگی، مفاهیم را تجربه کنید.

مربی حرفه‌ای

آقای پدرام طالبی‌طاهر، طراح و مربی مجموعه کارگاه‌های زی‌نو هستند و تجربه سال‌ها منتورینگ و کوچینگ فردی و گروهی دارند. ایشان عضو رسمی فدراسیون بین‌المللی کوچینگ می‌باشند و بیش از ۲۰ سال است که کار و زندگی خود را بر تحقیق در زمینه تحول و راهبری فردی و سازمانی متمرکز کرده‌اند. تلفیق صحیح و یکپارچه‌سازی ادبیات غنی و سرشار شرق با خروجی‌های علمی و دانشگاهی به‌روز غرب، از دستاوردهای ایشان با نیت تدوین یک مسیر تحولی-راهبری کارا و فراگیر است.

روش تدریس تحولی

در کارگاه‌های زی‌نو، مربی برای انتقال مفاهیم، از روش تدریس تحولی بهره می‌برد که در آن انتقال دانش در کنار تجربه قرار می‌گیرد؛ یعنی در طی کارگاه در عین حال که دانش لازم به شما منتقل می‌شود، بستری فراهم می‌گردد که در آن می‌توانید دانش منتقل شده را شخصا تجربه کنید. بنابراین، برخلاف سایر روش‌های متداول آموزشی، نه تنها برداشت شما محدود به درک ذهنیتان از مفاهیم نمی‌شود، بلکه با یادگیری مفاهیم از طریق تجربه دست اول، دسترسی شما به آنها مداوم خواهد بود.

پشتوانه علمی و تجربی

مفاهیمی که در زی‌نو روی آنها کار می‌شود، برگرفته از معتبرترین مفاهیم راهبری و تحولی موجود در دنیا هستند که توسط پدرام طالبی‌طاهر و تینا ملکی در طول سال‌های طولانی و دوره‌های آموزشی و تمرینی ایرانی و بین‌المللی متعدد جمع آوری، ترجمه و تمرین شده‌اند و در نهایت خلاصه کاربردی‌ترین آنها به شکل فعلی درآمده است. کارگاه‌های زی‌نو بارها و بارها برگزار شده‌اند و زی‌نو به مثابه یک سازمان یادگیرنده، تجربه اجراهای متعدد کارگاه‌ها را مایه‌ بهبود مدام آنها نموده است و این راه ادامه دارد.

تیم اجرایی توانا

کارگاه‌های زی‌نو با حمایت تیمی برگزار می‌شود که همگی آنها قبل از پذیرش مسوولیت، ‌مسیر تحولی زی‌نو را پیموده‌‌اند و اثرات آن را به صورت ملموس تجربه کرده‌اند، بنابراین کاری را انجام می‌دهند که با خواست درونی آنها همسو است و پیوسته تلاش می‌کنند مسوولیت خود را متعهدانه به انجام برسانند. ناظر کیفی، مسوول روابط عمومی، کمک مربی، مسوول کانون و مسوول پرسش،  اعضای اصلی این تیم هستند و هرکدام از آنها مسوولیت مشخصی برای کارکرد موثرتر دوره برای شما به عهده‌ دارند.

سامانه آموزش مدرن

سامانه آموزش از راه‌دور زی‌نو، از جدید‌ترین سامانه‌های آموزشی است که با هدف سهولت کاربری از کارآمدترین ابزارها استفاده کرده است. این سامانه علاوه بر این که محتوای آموزشی، تمرینات و تست‌های مرتبط با کارگاه‌ها را در خود دارد، امکان ارتباط با کلاس، مربی،کمک مربی و … را برقرار می‌کند. به این ترتیب شما، هم به محتوای آموزشی مورد نیاز دوره خود دسترسی دارید، هم از حمایت تیم برخوردارید؛ از طرف دیگر تقویم جلسات نیز برای برنامه‌ریزی در اختیار شماست.

تنوع خدمات مکمل

دوره فردی زی‌نو، مشتمل بر هفت بخش اصلی و همایش های سازمانی شامل چهار موضوع اصلی هستند؛ در این کارگاه‌ها ده‌ها مفهوم عملی-کاربردی با تمریناتشان منتقل می‌گردد که در کنار هم نقشی مکمل ایفا می‌کنند. امکان استفاده از جلسات گشایش و بودش نیز به‌صورت خصوصی با مربی، برای خردجویان فراهم است. در مجموع تنوع در شیوه ارائه مفاهیم و بهره‌گیری از ابزارها و متدهای متنوع آموزشی، میدان تجربه وسیعی را برای درک و کاربرد مفاهیم در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهد.

سال‌ها تجربه موفق

زی‌نو تجربه موفقی از برگزاری کارگاه‌های مختلف برای بیش از ۲۰۰۰ نفر را در طی سال‌های اخیر داشته است. گزارش‌های متعددی مبتنی بر بازخوردهای شرکت‌کنندگان وجود دارد که حاکی از نمود عینی و پایدار آموزه‌ها در کاروکسب و زندگی واقعی آنهاست. شنیدن تجربه‌های ایشان از راهبری موقعیت‌های مختلف کاروکسب یا زندگی و تاثیرگذاری‌شان بر محیط، مایه دلگرمی ماست؛ دلگرمی و اطمینان از انطباق مفاهیم با چالش‌های واقعی، از کارآمدی روش تدریس و از نهادینه‌شدن مفاهیم.‌